Байт харваа:
Эрэгтэй багийн төрөл-
1 байр- МУ-н шигшээ баг
2 байр- ОХУ-н Буриад улсын шигшээ баг
3 байр- БНХАУ-н Өвөр монголын шигшээ баг
Эмэгтэй багийн төрөл-
1 байр- ОХУ-н Буриад улсын шигшээ баг
2 байр- МУ-н шигшээ баг
3 байр- Төв аймгийн шигшээ баг
Холимог багийн төрөл-
1 байр- VII баг /Б.Эрдэнэбат, Аиуна Манханова/
2 байр- I баг /Базаршап Цюбенов, Б.Мэндбаяр/
3 байр- III баг /Ши Сиаоюү, Э.Солонго/
Бокс:
Эрэгтэй төрөл “46кг”-
Эрэгтэй төрөл “50кг”-
Эрэгтэй төрөл “54кг”-
Эрэгтэй төрөл “57кг”-
Эрэгтэй төрөл “63кг”-
Эмэгтэй төрөл “46кг”-
Эмэгтэй төрөл “50кг”-
Эмэгтэй төрөл “57кг”-
Сагсан бөмбөг:
Эмэгтэй төрөл-
U16-II VS U17-I /46:66/
U16-I VS China /52:95/
Эpэгтэй төрөл-
U16-I VS U17-I /70:125/
U17-II VS China /81:85/
Таеквондо:
Эрэгтэй төрөл “48кг”-
1 байр- Б.Дүүрэнжаргал
2 байр- Э.Дуламсүрэн
3 байр- З.Эрдэнэ-Очир
3 байр- М.Улсболд
Эрэгтэй төрөл “55кг”-
1 байр- Б.Гантулга
2 байр- Б.Батмөнх
3 байр- Жиа Юүн Лон
3 байр- Э.Золжаргал
Эрэгтэй төрөл “63кг”-
1 байр- Гао Чао
2 байр- А.Мөнхбаяр
3 байр- Ч.Чингис
3 байр- О.Билгүүнбат
Эрэгтэй төрөл “49кг”-
1 байр- А.Эмүжин
2 байр- Т.Ганболор
3 байр- Б.Энхдөлгөөн
3 байр- Сон Кью Ай
Эрэгтэй төрөл “55кг”-
1 байр- Б.Намуун
2 байр- Н.Нэргүй
3 байр- Б.Ангирмаа
3 байр- Фан Чун Юү
Футзал:
Эмэгтэй төрөл-
Эрэгтэй төрөл-
Хөнгөн атлетик:
Эрэгтэй 3-ын харайлтын төрөл-
1 байр- Чан Юан Юан
2 байр- Б.Ренчинхүү
3 байр- Н.Санжаа-Учрал
Эмэгтэй 3-ын харайлтын төрөл-
1 байр- Лиу Хай Ян
2 байр- Г.Анужин
3 байр- Б.Туулцэцэг
Эрэгтэй 400м гүйлтийн төрөл-
1 байр- Х.Золжаргал
2 байр- Г.Ган-Эрдэнэ
3 байр- П.Баттөр
Эмэгтэй 400м гүйлтийн төрөл-
1 байр- Ван Шүэ Юү
2 байр- Зао Ян Мен
3 байр- Т.Мөнхзул
Эрэгтэй 5000м гүйлтийн төрөл-
1 байр- Шиэ Чао
2 байр- Ц.Цогжаргал
3 байр- А.Билгүүн
Эмэгтэй 3000м гүйлтийн төрөл-
1 байр- Гуо Си Хан
2 байр- Ш.Энхнаран
3 байр- Б.Буяндэлгэр
Чөлөөт бөх:
Эмэгтэй төрөл “43кг”-
1 байр- Д.Отгонжаргал
2 байр- А.Отгонзаяа
3 байр- Б.Хонгорзул
3 байр- Энхжин
Эмэгтэй төрөл “52кг”-
1 байр- Б.Эрдэнэсувд
2 байр- Б.Марал
3 байр- Б.Бямбажаргал
3 байр- М.Пүрэвтунгалаг
Эмэгтэй төрөл “60кг”-
1 байр- Т.Оюун-Эрдэнэ
2 байр- Д.Сүндарь
3 байр- Б.Оюунгэрэл
3 байр- Лей Жин
Эмэгтэй төрөл “42кг”-
1 байр- М.Мөнхтөгөлдөр
2 байр- Э.Мөнхжин
3 байр- Булат Цыренжарав
3 байр- Т.Цэндсайхан
Эмэгтэй төрөл “50кг”-
1 байр- Ринчинов Владимир
2 байр- П.Дашцэрэн
3 байр- Д.Төрбаяр
3 байр- Э.Цогжаргал
Эмэгтэй төрөл “63кг”-
1 байр- О.Сүлдхүү
2 байр- Б.Мөнхдаваа
3 байр- С.Оюунчуглаа
3 байр- Ж.Далайдорж
Эмэгтэй төрөл “100кг”-
1 байр- Э.Батмагнай
2 байр- Б.Хүрэлбаатар
3 байр- Павел Ивонава
3 байр- Ма Вен Чиан